Dla osób przebywających na terenie NZOZ

Informacja dla osób przebywających na terenie

NZOZ PRZY ELEKTROWNI KORPORACJI MEDYCZNEJ KMK Sp. z o.o.

objętych monitoringiem wizyjnym

1.      Szanowna/y Pani/Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Korporacja Medyczna KMK Sp. z o.o.

ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik

zwana dalej: „Administratorem”.

Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 32 739 66 41

Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony: Piotra Marciniak, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 32 739 66 36

2.   Twoje dane przetwarzane są w celu ochrony obiektu i mienia oraz zapewnienia bezpieczeństwa na terenie „NZOZ PRZY ELEKTROWNI KORPORACJI MEDYCZNEJ KMK Sp. z o.o.”. Monitoring wizyjny realizowany jest w ramach prawnie uzasadnionego interesu Administratora.

3.      Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów.

4.      Twoje dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z Administratorem:

               - firmy serwisujące system monitoringu wizyjnego

 jeżeli będzie to konieczne dla realizacji celów określonych w punkcie 2 oraz innym podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

5.      Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

6.   Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż przez okres jednego miesiąca. Przetwarzanie danych osobowych za pomocą systemu monitoringu wizyjnego obejmuje: drogę wjazdową do przychodni, drogi wewnętrzne oraz parkingi znajdujące się na terenie przychodni, wejścia do budynków a także część obszaru znajdującego się wewnątrz budynków przychodni.

7.   Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

8.      W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

9.      W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.