Home

Dla osób przesyłających korespondencję

Informacja dla osób prowadzących korespondencję z

KORPORACJĄ MEDYCZNĄ KMK Sp. z o.o.

1.      Szanowna/y Pani/Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest:

Korporacja Medyczna KMK Sp. z o.o.

ul. Podmiejska, 44-207 Rybnik

zwana dalej: „Administratorem”.

Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 32 739 66 41

Możesz również skontaktować się z Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych: Piotra Marciniak, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonując pod numer: 32 739 66 36

2.    Twoje dane osobowe przetwarzane są do celów związanych z prowadzoną korespondencją na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), b), c) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

3.      Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów.

4.    Twoje dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, a w przypadku korespondencji przesyłanej przy pomocy poczty elektronicznej także  podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi w zakresie serwisowania systemów informatycznych.

5.      Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.

6.      Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale może być konieczne do prowadzenia korespondencji;

7.    Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres konieczny do osiągnięcia celu, dla którego korespondencja jest prowadzona; w zakresie w jakim Administrator realizuje swoje prawnie uzasadnione cele, aż do czasu wyrażenia sprzeciwu. Czas ten może zostać wydłużony z uwagi na prowadzone postępowania (karne, cywilne, administracyjne)

8.    Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, w uzasadnionych przypadkach usunięcia danych, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.

9.      W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

10.  W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

 

* Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej,  w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.